Sylwester w Karpaczu!

Sylwester w Karpaczu!

Szukasz ciekawej, niebanalnej miejscówki na spędzenie tegorocznego Sylwestra? Chcesz poszaleć nie tylko w sylwestrową noc i niekoniecznie tylko na parkiecie? Pomyśl o przywitaniu Nowego Roku w górach. Pomyśl o zaśnieżonych stokach czekających na sprawdzenie Twoich narciarskich umiejętności. Pomyśl o Karpaczu.

Karpacz nieprzypadkowo porównywany jest do kurortów alpejskich. Znajdziesz tam infrastrukturę narciarską i bazę turystyczna w niczym nie odbiegającą od tego, co oferują znane kurorty pod Alpami. Ponad 8 kilometrów tras narciarskich, 20 wyciągów, przepiękne widoki na Karkonosze, bliskość innych doskonałych kompleksów narciarskich w Polsce i po stronie czeskiej – to wszystko czeka na miłośników białego szaleństwa. Są też trasy biegowe, stok dla snowboardzistów, skocznia narciarska, na której skakał Adam Małysz oraz tor saneczkowy i bobslejowy. Nie brakuje także atrakcji poza sportowych: są muzea, trasy widokowe, zabytki oraz wiele klubów i dyskotek.

W Karpaczu każdy, bez względu na wiek i zainteresowania, znajdzie coś dla siebie. Jeśli więc chcesz noc sylwestrową połączyć z kilkoma dniami aktywnego wypoczynku, miasto pod Śnieżką wydaje się idealnym miejscem na taki urlop.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *