Bal sylwestrowy w Karpaczu

Bal sylwestrowy w Karpaczu

Jak ciekawie spędzić Sylwestra? Co powiecie na wyjazd w góry i huczny bal sylwestrowy w Karpaczu. Jest to z całą pewnością ciekawe i popularne rozwiązanie. Bal Sylwestrowy w Karpaczu to przede wszystkim szaleństwo tańca przy żywiołowej muzyce, przepyszne dania, loteria fantowa, czy szczęśliwe wróżby na przyszły rok.

Sylwester w Karpaczu to nic innego, jak noc pełna radości oraz szalonej zabawy do białego rana. Jest to gwarancja magicznego czasu pożegnania starego roku i powitania nadziei, jaka wiąże się z nadchodzącym rokiem. Świętować można oczywiście na wiele, różnorodnych sposobów. Sylwester w górach gwarantuje jednak niepowtarzalną i niezapomnianą aurę, taką, jakiej nie jest się w stanie doświadczyć w żadnym innym miejscu.

Dla ciekawostki warto dodać, że huczne obchody Nowego Roku jako zwyczaj zrodził się całkiem niedawno. Miało to miejsce na przełomie XIX i XX wieku. Na samym początku świętowano przede wszystkim w dużych miastach oraz bogatych i szlacheckich domach. Z czasem jednak zwyczaj ten zaczął przenikać do kolejnych warstw społeczeństwa. Na dzień dzisiejszy Sylwester to najbardziej hucznie obchodzona noc w całym roku. Na początku XX wieku narodziło się bardzo wiele, charakterystycznych dla danego kraju zwyczajów, które wiążą się z obchodzeniem i świętowaniem sylwestrowej nocy. Nie zmienił się jednak fakt, że każdy z nas w tę noc nie kładzie się wcześnie do łóżka. Dla każdego z nas jest to noc wyjątkowa, pełna radości i emocji. To czas hucznej zabawy oraz kolorowych fajerwerków.

W Karpaczu jest wiele lokali i miejsc, które zapewniają bal sylwestrowy. Jednym z nich jest gościniec „Leśny Dwór”, który położony jest w malowniczych Karkonoszach. Przepiękna sceneria dodatkowo uwypukla wszelkie zalety związane ze spędzaniem Sylwestra w górach. Widok sztuczni ogni nad Karpaczem sprawia, że każdego roku noc ta jest niezapomniana dla wszystkich gości. Gościniec przygotował specjalny pakiet sylwestrowy, w którym oprócz balu oferowane są także noclegi w przestronnych pokojach, a ponadto przepyszne śniadania i obiadokolacje.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *