Sylwester w Karpaczu!

Sylwester w Karpaczu!

Szukasz ciekawej, niebanalnej miejscówki na spędzenie tegorocznego Sylwestra? Chcesz poszaleć nie tylko w sylwestrową noc i niekoniecznie tylko na parkiecie? Pomyśl o przywitaniu Nowego Roku w górach. Pomyśl o zaśnieżonych stokach czekających na sprawdzenie Twoich narciarskich umiejętności. Pomyśl o Karpaczu.

Karpacz nieprzypadkowo porównywany jest do kurortów alpejskich. Znajdziesz tam infrastrukturę narciarską i bazę turystyczna w niczym nie odbiegającą od tego, co oferują znane kurorty pod Alpami. Ponad 8 kilometrów tras narciarskich, 20 wyciągów, przepiękne widoki na Karkonosze, bliskość innych doskonałych kompleksów narciarskich w Polsce i po stronie czeskiej – to wszystko czeka na miłośników białego szaleństwa. Są też trasy biegowe, stok dla snowboardzistów, skocznia narciarska, na której skakał Adam Małysz oraz tor saneczkowy i bobslejowy. Nie brakuje także atrakcji poza sportowych: są muzea, trasy widokowe, zabytki oraz wiele klubów i dyskotek.

W Karpaczu każdy, bez względu na wiek i zainteresowania, znajdzie coś dla siebie. Jeśli więc chcesz noc sylwestrową połączyć z kilkoma dniami aktywnego wypoczynku, miasto pod Śnieżką wydaje się idealnym miejscem na taki urlop.

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *