Oferta noclegowa gościńca Leśny Dwór w Karpaczu

Oferta noclegowa gościńca Leśny Dwór w Karpaczu

Karpacz z roku na rok odwiedzany jest przez coraz większe grono turystów. Wynika to przynajmniej z kilku faktów – wielu wielbicieli gór jest coraz bardziej rozczarowanych m.in. komercjalizacją Zakopanego, które zdaniem wielu powoli zupełnie traci swój klimat. Dodatkowo, podobne problemy pojawiają się również w niektórych częściach Bieszczad. Wysokie i wciąż rosnące ceny to kolejne problemy, z którymi boryka się część turystów.

Nic więc dziwnego, że poszukują oni odpowiedniej alternatywy i miejsc, gdzie mogą wypocząć. Oczywiście, jeżeli poszukują ich oni dla siebie siebie w górach, wybór może wydawać się dość ograniczony. Coraz większa liczba turystów decyduje się jednak na odwiedzenie Karpacza, a co cieszy jeszcze bardziej – z chęcią tam wracają.

Wybór odpowiedniego noclegu w Karpaczu

Jeżeli i Wy chlelibyście sprawdzić, czy Karpacz to miejsce dla Was, koniecznie wybierzcie dobry nocleg – w końcu to od niego w dużej mierze zależy to, czy wyjazd uznawany jest za udany, lub też nie. My możemy polecić Wam pensjonat Leśny Dwór – jest to najstarszy pensjonat w całym Karpaczu. Dzięki temu łączy on swoją długoletnią tradycję, sięgającą wieku XIX, wraz z nowoczesnością i komfortem, który dla gości jest przecież tak ważny.

Pensjonat oferuje kilkadziesiąt pokoi, które podzielone są na Pokoje Komfort, Standard oraz pokoje rodzinne. Goście mają dostęp nie tylko do osobnych łazienek, ale również szybkiego internetu. W pokojach rodzinnych znajdują się lodówki, natomiast we wszystkich goście mogą liczyć na telewizję z pokaźnym wyborem kanałów. Tuż obok znajduje się również znakomita restauracja Mamma Mia – również jest to najstarsza restytucja w Karpaczu, obecnie często odwiedzana nie tylko przez licznych turystów, ale również grono lokalnych mieszkańców.

Sam pensjonat znajduje się w pięknej okolicy, na gości czeka wspaniały taras, ale również takie atrakcje, jak np. mini sala kinowa, przygotowana specjalnie dla gości Leśnego Dworu. To jednak nie wszystko! Nie można nie wspomnieć o bawialni dla dzieci, strefie relaksu, nowoczesnej saunie czy salach konferencyjnych, które idealnie sprawdzą się, gdy ktoś poszukuje odpowiedniego lokalu w Karpaczu, jednak idealnie przystosowane do celów biznesowych. Wszystko to sprawia, że Leśny Dwór jest perfekcyjnie przygotowany na przyjęcie swoich gości, nawet jeżeli posiadają oni naprawdę różne potrzeby i wysokie wymagania, a Karpacz odwiedzili nie tylko ze względów turystycznych, ale również biznesowych. Na końcu warto wspomnieć o cenach, które naszym zdaniem zaliczyć można do tych naprawdę atrakcyjnych.

Więcej o pensjonacie Leśny Dwór można dowiedzieć się oczywiście na ich stronie internetowej, pod adresem http://www.lesnydwor.karpacz.pl/o-nas – serdecznie zachęcamy do sprawdzenie dokładnej oferty!

Na koniec warto wspomnieć, że goście pensjonatu otrzymują dostęp do specjalnej karty zniżkowej, która respektowana jest przez obsługę licznych lokalnych atrakcji. Posługiwanie się nią sprawia, że ceny dla gości Leśnego Dworu obniżane są o nawet 50%! To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą poznać lokalne atrakcje a przy okazji oszczędzić naprawdę sporo. Więcej na ten temat można dowiedzieć się pod adresem http://www.lesnydwor.karpacz.pl/atrakcje.

Lokalne atrakcje Karpacza – gdzie iść, co zobaczyć?

Udany wyjazd to jednak nie tylko dobrze dobrane miejsce noclegowe, lecz również liczne lokalne atrakcje, z których można korzystać. Leśny Dwór jest idealnym miejscem do tego, by ruszyć w góry, jak i również odwiedzić Karpacz i zapoznać się z jego atrakcjami. Pod tym węglem lokalizację możemy zdecydowanie uznać za perfekcyjną.

Jeżeli zdecydujemy się na górskie wycieczki, koniecznie powinniśmy wybrać się na Śnieżkę. To najwyższy lokalny szczyt Karkonoszy, jego wysokość sięga 1602 m.n.p.m. Gdy dotrzemy na szczyt, warto wybrać się również do dawnego schroniska, które znajduje się już po czeskiej stronie góry. Schronisko co prawda już nie funkcjonuje, lecz w chwili obecnej jest to najlepszy punkt widokowy, dzięki czemu będziemy mogli podziwiać naprawdę wspaniałą okolicę! Wielbicielom pięknych widoków rekomendujemy również odwiedzenie Kotła Małego Stawu – zdaniem wielu turystów, ale również lokalnych mieszkańców, to jedno z najpiękniejszych miejsc w okolicach Karpacza, które koniecznie trzeba odwiedzić.

Podobnie mówi się o świątyni Wang – to budowla, która powstała w Norwegii w wieku XII, jednak w wieku XIX została sprowadzona do Polski. Prezentuje się naprawdę okazale, a z racji swojej historii naprawdę warto ją zobaczyć. W końcu nie co dzień ma się okazję w Polsce zobaczyć średniowieczną norweską świątynię!

W Karpaczu czeka również ogrom atrakcji dla najmłodszych. Interaktywna wystawa klocków Lego, lokalny park wodny Tropikana, Muzeum Zabawek czy wiele więcej – dzieci zdecydowanie nie będą się tutaj nudzić. Warto również sprawdzić, co oferuje okolica. Niedaleko stąd do Western City czy Kowar, gdzie można zwiedzać sztolnie, w których wydobywano uran potrzebny do zbudowania pierwszej radzieckiej bomby atomowej.

Karpacz to miejsce piękne, pełne historii, zabytków oraz atrakcji. Jeżeli chcecie spędzić czas w górach, odpocząć, ale i świetnie się bawić – to miejsce zdecydowanie dla Was!

Share

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *